שרות השליחים שלך
חייג אלינו : 1-700-50-50-21

איך לבחור חברת שליחויות

דף הבית / חשוב לדעת / מאמרים וטיפים / איך לבחור חברת שליחויות

כיצד צריך לבחור בעל עסק חברת שליחויות?

בחירת חברת שליחויות היא אחת הבחירות אותן נדרש לבצע כל בית עסק או לקוח פרטי כאשר הוא מעוניין לשנע פריט מסוים ממקום למקום, בחירת החברה הנכונה תבטיח שהפריט יגיע ליעדו בזמן וחשוב יותר ללא כל פגע.

בחירת חברת שליחויות חייבת להתבצע לאחר בחינה של מספר פרמטרים, במידה והחברה אותה בחנו עומדת בקריטריונים אלו אזי גדלה ההסתברות שהשליחות תבוצע כהלכה.

הפרמטרים לבחירת חברת שליחויותhttp://www.dreamstime.com/stock-photo-customer-service-image24772550

ראשית יש לבחון את הוותק והניסיון של החברה – חברות וותיקות הפועלות בשוק מספר שנים בוודאי הרוויחו את זכות הישרדותן והשירות אותו הן מספקות הוא מצוין.

שנית – לאחר מכן מומלץ לבקש המלצות מלקוחות של החברה, חברת שליחויות מקצועית תשמח עם תשוחחו עם לקוחותיה והיא אף תעודד אתכם לעשות זאת.

פרמטר נוסף – הפרמטר הבא אותו יש לבחון הוא השירותים הנלווים אותם מספקת החברה, לדוגמא כאשר מדובר בהעברת דירה ישנן חברות המספקות שירותי אריזה, שירותי ניקיון ועוד..

פרמטר אחרון בבחירת חברת שליחויות – הפרמטר האחרון הוא הפרמטר הכלכלי, מומלץ לברר מהו הסכום אותו גובה החברה והיכן הוא ממוקם ביחס למחירי השליחויות הנהוגים בשוק.

לחגוג איתנו את העשור השלישי

חברת א.ב.אקספרס שליחויות מזמינה אתכם לחגוג עמה את העשור השלישי לפעילותה, החברה מתמחה בשירותי שליחויות בכל מדינת ישראל.

בחברת א.ב.אקספרס תוכלו למצוא צוות מקצועי, אחראי, אמין ואדיב העומד לשירותכם עשרים וארבע שעות ביום, שבעה ימים בשבוע, המרכז הלוגיסטי של החברה יבטיח שכל משלוח יגיע ליעדו בזמן, ויתרה מכך, בדיוק באותו מצב בו ארזתם אותו.

1

אנחנו בגוגל +

סרטון תדמית א.ב אקספרס

קרא / כתוב חוות דעת עלינו

אנחנו בפייסבוק